Mały Geniusz

Mały Geniusz  został powołany do życia przez osoby pracujące z dziećmi i dbającymi o ich rozwój od drugiego tygodnia ich istnienia. Towarzyszą dziecku i rodzicom w rozpoznaniu  ich pociech i pomagają w odkryciu naturalnych ich talentów.

Twoje dziecko jest małym Geniuszem

2008-2010

Wszystko co warto wiedzieć o rozwoju dziecka i o jego świecie.

Mały Geniusz  został powołany do życia przez osoby pracujące z dziećmi i dbającymi o ich rozwój od drugiego tygodnia ich istnienia. Towarzyszą dziecku i rodzicom w rozpoznaniu  ich pociech i pomagają w odkryciu naturalnych ich talentów.
Cel jest jeden pomoc w zdobywaniu wiedzy jak sprawić aby dzieci osiągnęły wyżyny w swoim przyszłym życiu.
Na początku lat 70 ubiegłego wieku grupa osób z zasięgiem międzynarodowym podjęła się wyzwaniu jaki stoi przed każdym dorosłym i postanowiła wydobyć z każdego dziecka geniusza.
Prace dziećmi zaczynali w pierwszym tygodniu nowatorka. Ukazując w ten sposób, że małe dzieci można uczyć prostych pojęć w sposób przyjazny. Przez ponad czterdzieści lat zdobywane doświadczenie wyłoniło grupę dzieci, którym umożliwiono wydobycie ich naturalnych zdolności dając w ten sposób potencjał na całe życie.
Dzieci zaczynające swoją edukacje wczesnym okresie swojego życia z lekkością podchodzą do nauki w okresie szkolnym.
Osoby pracujące z małymi dziećmi od pierwszych ich chwil życia znajdziesz w takich krajach jak USA, UK, Kanada, Australia, Chiny, Tajwan. Wszystkich łączy wspólna pasja, którą jest nasza praca.
Super Dzieciak  jest miejscem gdzie znajdziesz wiedzę oraz narzędzia, które wspomogą rozwój Twojego dziecka. Dowiesz się w jaki sposób wspomagać rozwój inteligencji, inteligencji emocjonalnej
oraz społecznej dziecka
 

W ramach projektu

– coaching dla dzieci i rodziców
– choreoterapia
– art terapia
– warsztaty masy papierowej i solnej 
– teatr dziecka i rodzica
 

Widzę, słyszę, myślę, smakuje, czuje

 Program wspierania rozwoju dzieci w wieku 0 – 6 lat.Jest to okres, w którym zaczynają się kształtować pierwsze postawy przez organizacje zdobywanej wiedzy.

Program:

– Aktywne podejście do wychowania

– Zabawa to efektywny sposób uczenia dziecka

– Gry i zabawy w jakich dzieci uczestniczą mają za zadanie kształtować charakter i wzmacniać inteligencje emocjonalną.

 Postawy kształtowania charakteru przez:

  •   Zdobywanie wiedzy i jej rozumienie,
  •  Z uzyskiwania równowagi i stabilizacji,
  • Bezwarunkową miłość i akceptacje,
  • Inspiracje i kształtowanie pozytywnych postaw,
  • Tworzenie więzi rodzinnych i społecznych.

Dzieci muszą kształtować w sobie te cechy nie tylko aby stawać się dobrymi ludźmi, ale po to żeby mogły przetrwać w życiu codziennym. Aktywne podejście do wychowania wymaga cierpliwości ale na dłuższą metę zostaje wynagrodzone.Elementy programu mają za zadanie kształtowanie wiedzy dziecka o samym sobie, wzmacnianiu szacunku do siebie i wewnętrzną motywacje do wytrwałości. Samoświadomość w radzeniu sobie z emocjami i uczenia postaw empatycznych, umiejętności społecznych takich jak porozumiewanie się z innymi i praca w zespole, wrażliwość słuchania innych osób i podejmowania decyzji, radzenie ze stresem, twórcze rozwiązywanie sytuacji krytycznych, szacunek i empatia.

Kontakt

52 328 19 53
 

Fundacja Galeria Inspiracji:
KRS - 0000847325
REGON - 38636196000000 
NIP - 9532777001

galeriainspiracjifundacja@gmail.com